Čištění vzduchotechniky

Pod pojmem vzduchotechnika se většině z nás vybaví nějaká výrobní hala nebo sklad, který je odvětráván nebo klimatizován profesionální vzduchotechnikou. Ale i váš byt nebo dům tímto zařízením disponuje. Například koupelnovými ventilátory nebo digestoři. A o všechna tato zařízení je potřeba se starat v průběhu jejich fungování.

Nepodceňujte pravidelnou údržbu a čištění vzduchotechnických systémů. Kromě toho, že neudržovaná vzduchotechnika ztrácí na svém výkonu, je zároveň i domovem nejrůznějších bakterií, virů a plísní, které mohou způsobit celou řadu nemocí a zdravotních komplikací.

Čištění vzduchotechniky prodlužuje životnost

Pravidelné a profesionální čištění nejméně jedenkrát ročně prodlužuje životnost vzduchotechniky, ale zároveň zaručuje čistotu a kvalitu vzduchu.

Správně a pravidelně čištěná vzduchotechnika vám ušetří peníze, které byste posléze museli vynaložit za velké a hloubkové čištění nebo v horším případě za kompletní výměnu nefunkční jednotky.

Vyvarujte se těchto chyb a kontaktujte nás. Provádíme čištění a dezinfekci vzduchotechniky v rodinných a bytových domech, průmyslových a komerčních objektech, restauracích, jídelnách a všech ostatních budovách, u nichž je z hygienických důvodů nutné zajistit bezpečné provozování vzduchotechnických zařízení. Čištění vzduchotechniky zajišťujeme v Brně a jeho blízkém okolí.

Kontrola a případná výměna filtrů

Postaráme se o čištění/výměnu filtrů, vyčištění jednotky, rekuperátoru, potrubí i vyústek.

Vzduchotechnické potrubí zbavujeme prachu a dalších nečistot prostřednictvím moderních technologií a vysoce účinných procesů. Následně provádíme také důkladné čištění pomocí speciálních dezinfekčních prostředků.

Kontaktujte nás

Provádíme také čištění klimatizací. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi vám poradíme.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.