Klimatizace

Klimatizace je zařízení, které upravuje vzduch. Ochlazuje ho a zbavuje vlhkosti. Klimatizační jednotka pracuje na principu výměny a přesunu energií. Její hlavní funkcí je snížení či zvýšení teploty a vlhkosti vzduchu.

Klimatizace se stávají stále častějším vybavením moderních domácností a firem. Lze díky nim udržet příjemnou teplotu v interiéru po celý rok. Pokud hledáte klimatizaci, nebo potřebujete její instalaci, údržbu či čištění, jste na správném místě. Naše firma nabízí kompletní servis v oblasti klimatizací a máme zkušenosti s mnoha značkami, včetně klimatizací Daikin a klimatizace LG.

Společnost Daikin nabízí kvalitní a spolehlivé klimatizační jednotky pro byty, rodinné domy a komerční prostory. Daikin se také specializuje na klimatizační jednotky s invertorovou technologií, které jsou velmi úsporné a efektivní při dosahování požadované teploty.

Společnost LG nabízí širokou škálu klimatizačních jednotek, včetně těch s invertorem, které jsou velmi tiché a úsporné. LG se také specializuje na klimatizační jednotky s Wi-Fi ovládáním, což umožňuje uživatelům ovládat svou klimatizaci pomocí mobilního zařízení.

Prodej klimatizačních jednotek

Naše firma nabízí širokou škálu klimatizačních jednotek, včetně produktů od předních výrobců. Můžeme vám pomoci s výběrem klimatizace, která bude nejvhodnější pro váš interiér a vaše potřeby. Díky našim zkušenostem můžeme poradit jak s výběrem, tak s instalací a následným servisem.

Montáž klimatizace

Montáž klimatizace je kritickým krokem při instalaci klimatizace. Naše firma má zkušenosti s instalací klimatizací všech značek a můžeme zajistit kompletní montáž klimatizace od začátku až do konce. Zajišťujeme, aby byla klimatizace nainstalována tak, aby poskytovala maximální výkon a aby byla instalace bezpečná a spolehlivá.

Čištění klimatizace

Nabízíme vám nejen instalaci, ale také servis a pravidelnou údržbu, včetně čištění vnitřních a venkovních jednotek, kontrolu správného fungování kompresoru, ventilátoru, těsnosti systému, množství chladiva a elektrického připojení. Znečištění a špatná funkce může negativně ovlivnit výkon klimatizace a promítne se i do životnosti zařízení.

Klimatizace pro domácnosti, kanceláře i průmyslové provozy

Nabízíme širokou škálu klimatizační techniky, včetně splitových a multisplitových klimatizací, VRF systémů a klimatizačních jednotek s invertorem. Všechny uvedené služby poskytujeme nejen v Brně, ale po celé ČR i v zahraničí. Našim nejvyšším zájmem je zajistit spokojenost našich zákazníků.

Pokud hledáte profesionální návrh řešení klimatizace a chcete vědět, kolik by vás taková investice stála, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci, která bude Přesně odpovídat vašim požadavkům a potřebám.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.