Tepelná čerpadla země-voda

Nejčastěji používaným systémem pro vytápění jsou takzvaná tepelná čerpadla. Používají se jak u novostaveb, tak i u starších domů po rekonstrukci. Jedná se o výhodné ekonomické řešení, které je navíc velmi efektivní. Při definitivním výběru vhodného čerpadla je dobré vzít v potaz, že ne každý dům má stejné nároky. Správně zvolené a kvalitní tepelné čerpadlo dokáže ušetřit zhruba 50 - 70 % veškeré energie, kterou spotřebováváte při vytápění a ohřevu vody.

Tepelné čerpadlo země-voda

Tepelná čerpadla země – voda čerpají teplo ze země. Stabilní výkon čerpadla napomáhá k výrazně nižší spotřebě elektřiny. Výhodou je, že nejsou tolik závislé na teplotě. Pracují tak v letních i zimních měsících prakticky totožně.

Tepelná čerpadla země-voda Daikin

Pro kompletní vytápění, chlazení i ohřev vody můžete zvolit hybridní tepelné čerpadlo Daikin. To je účinně kombinováno s obnovitelnými a tradičními zdroji energie. Geotermální tepelná čerpadla Daikin odebírají teplo přímo ze země, díky čemuž dokonale vytopí váš dům v zimě, v létě příjemně ochladí a navíc ohřeje vodu pro koupání celé rodiny.

Tepelná čerpadla země-voda LG

Úsporná tepelná čerpadla LG jsou tišší, účinnější a odolnější, než kdykoli dříve. Navíc mají daleko nižší dopad na ozonovou vrstvu. Tepelná čerpadla od LG jsou velmi oblíbená a zaručují výraznou kvalitu za přijatelnou pořizovací cenu.

Tepelná čerpadla země-voda Samsung

Ekologický systém od společnosti Samsung je odpovědí na stále rostoucí problémy životního prostředí, jakými jsou globální oteplování, nebo pozvolné vyčerpávání nerostných surovin. Z těchto důvodů vývojáři Samsungu zaměřili svou činnost i do oblasti rezidenčního vytápění. Výsledkem je systém ekologického vytápění.

Nechte si poradit se svým výběrem

Tepelné čerpadlo nekupujete na pár let. Je dobré od začátku vybrat to pravé, které bude pro vás nejvíce efektivní a zároveň ušetří nemalé peníze. S výběrem vám rádi poradíme a následně i provedeme celou realizaci a instalaci.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.