Ostatní

V naší společnosti nabízíme nejen tepelná čerpadla, ale také širokou škálu dalších služeb a produktů. Patří mezi ně například dodávka a montáž chlazení, které je nezbytné pro udržení příjemné teploty v interiéru.
Zajistíme návrh, dodávku, montáž a servis chladící a mrazící technologie a chladících a mrazících boxů. Provádíme pozáruční opravy, dodáváme kompresorové jednotky a průmyslové výparníky.

Během provozu tepelného zařízení dochází v závislosti na typu protékajícího média k zanášení teplosměnných ploch výměníku tepla různými usazeninami. Provádíme servis, čištění a údržbu tepelných výměníků, opravy výměníků tepla, což je důležitá údržba pro zachování maximální účinnosti topného systému.

Snažíme se být vaším spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnosti, proto nabízíme revize a servis protipožárních klapek. Ty jsou nezbytné pro bezpečné a spolehlivé fungování požárního systému v budovách. Naším cílem je zajistit, aby vaše protipožární klapky byly vždy v dobrém stavu a připraveny na případ nouze.

Kromě vytápění a chlazení nabízíme také prodej odvlhčovačů a čističek vzduchu, které jsou důležité pro udržení zdravého a příjemného vnitřního prostředí. Naše společnost se zaměřuje také na čisté prostory, nabízíme širokou škálu filtrů a hepafiltrů pro různé aplikace.

Snažíme se být vaším komplexním partnerem v oblasti vytápění, klimatizace a bezpečnosti. Naše široká nabídka služeb a produktů je zaměřena na to, aby splnila potřeby a požadavky našich zákazníků. Služby poskytujeme v Brně a jeho okolí, případně jsme je schopni je zajistit na celém území České republiky. Kontaktujte nás pro více informací o našich nabízených službách a produktové řadě.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.