Servis vzduchotechniky

Vzduchotechnika je komplexní řešení pro výměnu vzduchu, ohřev i chlazení daných prostor, ale také zvlhčování nebo naopak případné odvlhčování a další funkce. Z toho jasně vyplývá, že se nejedná tedy pouze o velké výrobní haly či sklady, kde je celý prostor klimatizován nebo odvětráván profesionální vzduchotechnikou. Vzduchotechnika je součástí i vašeho domova, například v podobě obyčejného koupelnového ventilátoru nebo digestoře.

Vzduchotechnika má zásadní vliv na zdraví. Slouží k ekologické, ekonomické a hygienické výměně vzduchu. Pokud nefunguje správně, může způsobovat vznik plísní a vlhkostí a následných zdravotních problémů. Celý systém často bývá vhodným prostředím pro množení mnoha různých plísní, virů a bakterií. Proto je důležité nepodcenit především její pravidelnou údržbu a čištění.

Pozvěte si profesionální firmu, která provede kontrolu stavu vaší vzduchotechniky a opraví zjištěné nedostatky. Pravidelný servis prodlužuje životnost celého systému. Provádíme veškerý servis vzduchotechniky po Brně a okolí. Není pro nás problém:

  • vyměnit filtry a filtrační tekutiny
  • provést údržbu celé jednotky a motoru ventilátoru
  • zkontrolovat řemenice
  • namazat ložiska
  • vyčistit usazeniny na zvlhčovači i tepelných výměnících
  • prověřit funkčnost tlumičů, klapek, pohonů, čerpadel, ventilů

a mnoho dalšího.

Tak nás kontaktujte a objednejte si odborný servis vzduchotechniky v Brně.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.