Dodávka a montáž chlazení

V oblasti průmyslového chlazení se soustředíme na dodávky a montáže chladících a mrazících technologií. Naše činnost pokrývá návrh, dodávku, montáž a servis nejen chladící a mrazící technologie, ale také dodávku a montáž samotných chladících a mrazících boxů. Uplatnění tak nacházíme v nejrůznějších gastronomických provozech, přípravnách teplé i studené kuchyně, vývařovnách, restauracích a skladech. Provádíme také pozáruční opravy na stávajících technologiích. Dodáváme osvědčené kompresorové jednotky s dlouhou životností a nízkými provozními náklady, které společně s výkonnými průmyslovými výparníky a inteligentními řídícími jednotkami zajistí stálý požadovaný chladící výkon, nízké náklady na provoz a vysokou spolehlivost. Spolehlivost a kvalitu zařízení i našich služeb máme ověřenou například při realizaci mrazících boxů na uskladnění čerstvých ryb v drsných klimatických podmínkách v Norsku.

V oblasti vodního chlazení obytných objektů nebo výrobních prostor se zaměřujeme na chillerové systémy s velkým rozpětím chladících výkonů.

V chlazení výrobních technologií máme zkušenosti například v oblasti tepelného zpracování materiálů při udržování požadované teploty kalících lázní. V potravinářském průmyslu jsme úspěšně realizovali několik zakázek na technologii řízeného kvašení vinných moštů.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.