Klimatizační jednotky

Montáž, čištění a servis klimatizačních jednotek

Jednou z hlavních oblastí naší působnosti, je vše, co souvisí s problematikou klimatizační techniky. Jsme schopni nabídnout veškeré služby, které se tohoto odvětví týkají. Ať už se jedná o poradenství, prodej a montáž klimatizací, zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční servis klimatizací, to vše nabízíme na vysoké úrovni. V případě již vyprojektovaného systému/zařízení se držíme vypracované dokumentace, nicméně i pro vlastní kontrolu ověřujeme, zda bude navrhované řešení to nejlepší možné. Objevíme-li ještě vhodnější alternativu, tak ji vždy nabízíme ke zvážení. Prioritou je pro nás spokojený zákazník a kladné reference, kterých docílíme pouze dobře fungujícím klimatizačním systémem. V dnešní době se používají výhradně invertorové klimatizace, které umožňují velmi efektivně chladit i vytápět dané prostory. Komfort a pohodlí klimatizace si tak může dovolit téměř každý a to navíc velmi efektivně po celý rok.

V případě, že zákazník nemá jasnou představu o tom, jak by měl docílit požadovaného tepelného komfortu, nabízíme také odbornou poradenskou činnost.

Klimatizace od předních výrobců

Naší filozofií je nabízet pouze kvalitní služby a produkty. Proto doporučujeme zařízení od renomovaných výrobců, kde je zajištěna stálá kvalita a dostupnost případných náhradních dílů. Za naši dlouholetou praxi se nám nejvíce osvědčily mj. klimatizace Fujitsu, Daikin, Mitsubishi, Sinclair, LG, Toshiba a Panasonic. Na přání se však postaráme o klimatizaci jakéhokoliv výrobce.

Instalujeme multisplitové i sálové klimatizace

Montáž klimatizace a instalace klimatizací začíná od nejmenších nástěnných klimatizací systému „split“, přes multisplitové klimatizace, kazetové jednotky do stropních podhledů, podstropní klimatizace, kanálové klimatizace až po výkonné sálové klimatizace. Zajišťujeme i výškové montáže klimatizací. Tímto záběrem jsme schopni pokrýt klimatizace pro domácnosti, klimatizace do kanceláří, klimatizace do komerčních prostorů, klimatizace výrobních a průmyslových prostorů, přesné klimatizace specifických provozů až po výkonné sálové klimatizace (např. Stulz).

Jako každé zařízení, i klimatizace potřebuje pravidelný servis a údržbu. Bohužel bývá tato činnost často podceňována. Při chlazení dochází na výparníku vnitřní jednotky ke kondenzaci vzdušné vlhkosti. Ta spolu s prachem, který se při špatné údržbě uvolní z filtrů, tvoří živnou půdu pro různé choroboplodné zárodky, bakterie a roztoče. Klimatizace pak při provozu může páchnout a dokonce být původcem různých zdravotních potíží. Mezi minimální údržbu tedy patří hlavně čištění a dezinfekce kondenzátoru a výparníku klimatizace, kdy jsou všechny nečistoty a choroboplodné zárodky zlikvidovány. Pro správnou funkci klimatizace je pak nutná také kontrola těsnosti chladícího okruhu a stavu chladící náplně, ventilátorů a kompresoru. V případě nalezení závady provádíme záruční i pozáruční servis klimatizací a jsme schopni v případě potřeby zajistit i nestandardní opravy.

V případě demontáže starých a nefunkčních klimatizací zajišťujeme odvoz a ekologickou likvidaci chladícího média a celého zařízení.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o návrh řešení a kalkulaci klimatizace, neváhejte a kontaktujte nás!
Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.