ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH

JE NAŠE STAROST JIŽ 30 LET

Tepelná čerpadla LG

Tepelná čerpadla LG fungují na principu vzduch-voda. Teplo je tedy předáváno okolním vzduchem vodě v topném sytému nebo přímo do zásobníku teplé vody. V současné době se tento způsob jeví jako ekologicky nejšetrnější. Jeho dopad na ozónovou vrstvu je oproti čerpadlům jiného typu o mnoho nižší. Řešíte-li tedy kromě finančního hlediska i otázku životního prostředí, jsou tepelná čerpadla LG pracující na principu vzduch-voda tou správnou volbou.

V zimě vytápí, v létě chladí

Tato tepelná čerpadla se výborně hodí do rodinných domů, kde je také nejčastěji najdeme. Kromě vytápění budovy v zimě, v létě zajistí i klimatizování místností, takže využití pro tepelné čerpadlo najdete po celý rok.

Tepelná čerpadla LG jsou účinná a pro běžný rodinný dům více než dostačující. Jejich velkou výhodou je, že jsou tichá, takže vás nebude z domácí pohody a klidu rušit žádné hlasité a otravné vrnění. Na tepelná čerpadla LG se můžete spolehnout také co se týče odolnosti a výdrže, jelikož součástky jsou dělány z kvalitního materiálu a čerpadlo samo o sobě je vždy odborně sestavováno.

Tepelná čerpadla LG typu Monoblok

Tepelné čerpadlo LG typu Monoblok disponuje venkovní jednotkou, která je přímo propojená s vnitřním topným systémem topnou vodou. Díky tomu v domě nezabere příliš drahocenného místa. Ve vnitřních prostorách se totiž nachází pouze panel ovládání a zásobník teplé vody, případně bivalentní zdroj tepla.

Tepelná čerpadla LG typu Split

Tepelné čerpadlo LG typu Split má venkovní jednotku s vnitřní jednotkou spojenou chladivovým potrubím, přičemž to rovnou kooperuje s otopným systémem.

Kontaktujte nás

Řešíte-li, jaké tepelné čerpadlo do svého domu či jiných prostor pořídit, značka LG a její tepelná čerpadla budou jistě dobrou volbou.